Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri

SunExpress Havayolu Hakkında

SUN EXPRESS ÜCRETSİZ BİLET NASIL ALINIR?

Sun Express, müşterilerine sağladığı yeni programla, ücretsiz bilet alarak uçuş imkanı sunmaktadır. Yeni oluşturulan program sayesinde Sun Express ile uçan yolcuların yurt içi ve yurt dışı almış oldukları her biletin ücreti oranında puan müşterin adına eklenecektir. Bu puanlar sürekli uçuşlarla zamanla birikerek belirli bir miktara geldiğinde, istedikleri yöne yurt içi veya yurt dışı hatlarda ücretsiz bilet alınabilecektir. Bu sistemi uygulayan diğer firmalardan Sun Express uygulamasının farkı uçulan mile göre değil, verilen uçak bileti ücretine göre puanların birikmesidir. Bu hizmet sayesinde sürekli olarak Sun Express ile uçuş gerçekleştiren yolcular, hızlı ve takibi kolay olan bu hizmetin avantajlarından yararlanabilmektedir. Sun Express tarafından turuncu veya mavi olarak sunulan kartlardan ilk olarak Sun Express blue kartı verilerek belirli bir puana ulaştıktan sonra orange karta geçiş yapılabilmektedir. Verilen bu kartlara da her uçuş bilgileri ve eklenen puanlar SunExpress tarafından yüklenmektedir. Bu sayede kartınız ile internetten veya Sun Express müşteri hizmetlerinden puan bilgisi alarak ücretsiz biletinizi kolayca alabilirsiniz.

SUN EXPRESS BİLET REZERVASYONUNU NASIL YAPTIRABİLİRİM?

Birçok farklı hizmet veren Sun Express, yolcularına kişisel bilet rezervasyonu veya grup rezervasyonu hizmetleri de sunmaktadır. Bu rezervasyonlar hem Sun Express üzerinden yapılabilirken hem de tur operatörü üzerinden bilet rezervasyonu kolaylıkla yapılmaktadır. Sun Express online hizmetlerden yararlanarak web adresine girilir ve isim – soy isim ile rezervasyon kolayca yaptırılır. Eğer yaptırılan rezervasyon görüntülenmek istenirse yine Sun Express web adresinden online işlemler menüsünden rezervasyon görüntülemeye girilerek isim – soy isim ve verilen rezervasyon numarası belirtilen yerlere girilerek bilet rezervasyonu görüntülenebilir. Ayrıca rezervasyon yapılan bilet aynı menüden satın alınabilir ve online check – in yapılabilir. Rezervasyon işlemlerinde istenilen saatte uçuş seçilirken istenilen koltuk da rezerve edilebilmektedir. Bu da rezervasyon sırasında belirtilmelidir.

SUN EXPRESS ONLİNE CHECK – İN İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Uçakla seyahat eden kişilerin en çok dert ettikleri konu, biletlerin check – in işlemleridir. Hava alanlarına uçuş saatinden çok önce gitmeye sebep olan check – in işlemi uzun sürdüğü için bir sürü zaman kaybına sebep olmaktadır. Bu nedenle Sun Express hizmetlerinden biri olan online check – in sayesinde uçuş günü ve saatinden çok önce biletler check – in yapılabilmektedir. Bunun için Sun Express internet adresine girilerek online check - in yazısına tıklanarak bilet numarası ve isim – soy isim ile kısa sürede işlem gerçekleştirilmektedir.