promosyon ajanda kauçuk anahtarlık

YURTİÇİ VE YURTDIŞI UÇUŞ ARAMA
uçak bileti ara Tek Yön       Gidiş - Dönüş
Nereden:  
Nereye:  
Gidiş Tarihi:  
takvim
Dönüş Tarihi:  
takvim
  Yetişkin Çocuk Bebek
  Yolcu Sayısı :
REZERVASYON TAMAMLAMA
Yurtdışı bilet alımınızı tamamlamak için PNR NO ve SOYADINIZI girerek biletinizi satın alabilirsiniz
Rezervasyon No :  
Soyad               :

img1
img2

Sunexpress Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

1: "Nereden" kısmına uçağa bineceğiniz şehri, "Nereye" kısmına gitmek istediğiniz şehri yazın ve çıkacak olan formdan havalimanını seçiniz.

2: Gidiş dönüş uçak bileti araması için gidiş-dönüş tarihlerinizi giriniz. Yalnız gidiş için Gidiş kutucuğunu tıklayıp seçiniz ve gidiş tarihinizi giriniz.

3: Sistemin sizi yönlendireceği biletleme sayfasından Sunexpress uçak bileti rezervasyon / satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

*Yurtdışı uçak bileti satın alma işleminizi tamamlamak için rezervasyonunuzu yaptıktan sonra sistem tarafından size verilen PNR (Rezervasyon Numarası) ile Soyadınızı, ‘’Rezervasyonunuzu Tamamlayın’’ ekranında belirtilen alanlara yazıp Ara butonuna basınız. Çıkan sayfadan ödemenizi tamamlayıp biletinizi satın alabilirsiniz.
 
 

Sunexpress Hakkında

Sunexpress Kuruluş
SunExpress Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın iştiraki olarak, Ekim 1989 yılında kuruldu. Bugün yedi milyonu aşkın yolcu taşıyan SunExpress Almanya ve Türkiye arasındaki trafiğin başlıca havayolu şirketlerindendir. SunExpress 2012 yaz sezonunda Avrupa ve Türkiye, Almanya ve Mısır arasında ve Türkiye içinde haftada 1000’i aşkın uçuşuyla kesintisiz bağlantı sağlamaktadır. SunExpress’in merkezi Türk Riviera’sında, Antalya’dadır. Öteki merkezlerimiz Ege kıyısında İzmir; İstanbul’da, Boğaz’ın doğusunda yer alan ve Türkiye’nin en modern havaalanı olan SAW Sabiha Gökçen; ve Almanya’da, Frankfurt Havaalanının yakınında Kelsterbach’tadır. Şirket özellikle üç alan üzerine odaklanır: Turizm, etnik seyahat ve SunExpress’in üç merkeziyle Anadolu’nun en önemli kentleri arasındaki Türkiye içi direkt bağlantı uçuşları.

Sunexpress Tarihçe
SunExpress dünyanın önde gelen havayolu şirketleri Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak girişimi olarak, Ekim 1989 yılında Antalya’da kuruldu. İlk uçuşunu 1990’da gerçekleştiren şirket güçlü ortaklık yapısı sayesinde Alman ve Türk havacılığının yöntem bilgilerini kaynaştırır.

Uzunca bir süre Avrupa – özellikle Almanya – ve Antalya arasında turistik charter uçuşları gerçekleştiren SunExpress, 2001’deki ilk Antalya-Frankfurt uçuşuyla Türkiye çıkışlı tarifeli uçuşlar sunan ilk özel havayolu şirketi oldu.

Tarifeli uçuşlarını günden güne arttıran SunExpress İzmir’de ikinci merkezini açtı, 2006’da da iç hat seferlerini başlattı. SunExpress bu başlangıçla İzmir’i aktarmasız iç hat seferleriyle Anadolu kentlerine bağlayan ilk havayolu şirketi olma özelliğini kazandı. SunExpress tarihindeki üçüncü kilometre taşı, 2008 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında üçüncü merkezini açmasıdır.

Şirket 1 Mayıs 2010 tarihinde Antalya’da özel bir etkinlikle kutlanan 20. yıldönümünde kapsamlı bir marka yenileme ve ürün geliştirme projesi ilan etti. SunExpress bu etkinlikte ikinci 20 yılını yeni aldığı altı Boeing 737-800’ün teslimatıyla karşılarken, yeni logoyu, uçak görüntüsünü, kurumsal renklerini, üniformalarını ve tüm görsel kimlik öğelerini de kapsayan yeni kurumsal kimliğini tanıttı. SunExpress buna ek olarak müşterilerine daha çok kalite ve değer sunabilmek amacıyla yepyeni özellikler de açıkladı. SunExpress’in sık uçan müşterileri için getirdiği SunPoints ve Türkiye’de ilk kez Anadolu’yla Almanya arasında direkt uçuşların başlaması şirket için 2010 yılının öteki önemli gelişmeleriydi.

2011 yılında SunExpress Deutschland GmbH’nın kurulması SunExpress için yeni bir itici güç oldu. Şirket ticari faaliyetlerine Haziran 2011’de başladı. Türkiye’de güney kıyılarında, Ege ve Karadeniz sahillerinde ve ülkenin doğusundaki noktalara yaptığı seferlere ek olarak, şirket – bu kez Alman tesciliyle – geçen yılın Kasım ayından beri Mısır’da Kızıldeniz ve Nil kıyısındaki çekici destinasyonlara da uçmaya başladı.
SunExpress 2012 yaz programında Avrupa ve Türkiye, Almanya ve Mısır arasında ve Antalya, İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen ile Anadolu kentleri arasında haftada 1.000’i aşkın uçuş belirtmektedir.

Sunexpress Çalışanlar
Şirket 785 çalışanıyla Antalya’nın en büyük işverenidir. İzmir’de 322, İstanbul’da 353 ve Frankfurt’ta 350 kişi olmak üzere, toplamda 1.810 SunExpress çalışanı vardır.

Uçuş Programı
2001 yılında Frankfurt’la Antalya arasında düzenli günlük sefer başlatan SunExpress böylelikle tarifeli dış hat seferleri sunan ilk özel Türk havayolu şirketi oldu. 2005’te İzmir ve 2008’de İstanbul varış ve kalkışlı çok sayıda tarifeli sefer uçuş programını çok daha genişletti.

SunExpress 2012 yaz programında 20 Alman kenti – Berlin, Bremen, Köln, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Frankfurt, Friedrichshafen, Hamburg, Hannover, Karlsruhe, Leipzig, Münih, Münster, Nürnberg, Paderborn, Rostock, Saarbrücken ve Stuttgart – ile on iki Türk destinasyonu – Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, İstanbul SAW, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon – arasında haftada 280’i aşkın direkt uçuş sunmaktadır. Bunların dışında dört Avusturya – Graz, Linz, Salzburg and Viyana – ve iki İsviçre – Basel ve Zürih – kenti ile Antalya arasında; Viyana’yla İstanbul SAW arasında ve Viyana, Basel, Zürih, Amsterdam, Stockholm ve Oslo’yla İzmir arasında da uluslararası bağlantılar mevcuttur.
SunExpress Kasım 2011 itibarıyla Mısır uçuşlarına da başlamıştır. SunExpress’in Hurgada, Luksor, Marsa Alam ve Şarm el Şeyh uçuşları Düsseldorf, Frankfurt, Münih ve Stuttgart çıkışlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Sunexpress İç hat hizmetleri
SunExpress Mart 2006’dan beri sunduğu iç hat seferleriyle Türkiye’nin üçüncü büyük kenti İzmir’i Anadolu’nun önemli şehirlerine bağlamaktadır. Bu bağlantılar, İstanbul ve Ankara merkezli Türk iç hat seferlerinde önemli bir yeniliktir.
SunExpress’in bugün İzmir, İstanbul Sabiha Gökçen ve Antalya çıkışlı olarak gerçekleştirdiği bu direkt uçuşların kısa sürede yüksek koltuk doluluk oranlarına ulaşması birçok Türk kentinin önemli yolcu potansiyellerine sahip olduğunu kanıtlar.

SunExpress 2012 yaz mevsiminde Türkiye’nin 15 kenti arasında haftada 300’ü aşkın iç hat bağlantısı gerçekleştirmekte, Antalya’dan Adana, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul SAW, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van’a direkt uçmaktadır. Şirket bunun dışında İstanbul SAW’ın Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, İzmir, Kars, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van’la; İzmir’in de Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’la bağlantısını sağlamaktadır.

Sunexpress Rezervasyon
SunExpress elektronik bilete dayalı bir sistem kullanır ve www.sunexpress.com sitesi üzerinden online bilet sunar. SunExpress biletleri Türkiye’de 444 0 797 numaralı Çağrı Merkezimizden ve seyahat acentelerinden de satın alınabilir. Almanya’da, SunExpress biletleri seyahat acentelerinden, iş ortağımız tur operatörlerinden ve İnternet sitelerinden sağlanabilir. SunExpress Çağrı Merkezine ulaşmak için Almanya’da 01805 – 95 95 90 (Alman sabit hattından dakikası 0,14 €; Almanya’da cep telefonu konuşma ücretleri dakikada azamî 0,42 €); Avusturya’da 0820 – 89 87 97 (dakikası 0,20 €) ve İsviçre’de 0900 – 444 797 (dakikası 0,36 CHF) numaraları kullanılabilir. Hollanda’da bilet satışları seyahat acenteleri üzerinden yapılmaktadır.

SunExpress’in açıkladığı bilet fiyatları kural olarak tüm vergi ve harçları da içerir, şeffaf ve müşteri dostudur.

Sunexpress Pazar payları
SunExpress 2011 yılını olumlu kapattı, şirketin gelecekte büyümesi için önemli stratejik hedefler belirledi ve Türkiye’yle Avrupa arasındaki yolculukta piyasa konumunu pekiştirdi. SunExpress bu bağlamda hem turizm pazarında artan trafikten, hem de Avrupa’da oturup vatanlarını ziyarete giden Türklerin hareketliliğinden yararlandı.
2011 yılında gelirler yüzde 30,3 gibi yüreklendirici bir artış göstererek 666 milyon avroya ulaştı. 2010 yılında 6,7 olan yolcu sayısı yüzde 15,8’lik bir artışla 2011’de 7,7 milyon olarak gerçekleşti. SunExpress’in koltuk doluluk oranı geçen yıl yüzde 80,1’i (%2,6’lık artış) bularak güçlü konumunu sürdürdü.

Sunexpress Sertifikalar
SunExpress kalite yönetimi açısından ISO 9001, çevre yönetimi bakımından ISO 14001 ve sağlık ve güvenlik değerlendirmesi alanında da OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir. SunExpress buna ek olarak İATA’nın IOSA (yüksek güvenlik standartları) onayına sahip olmanın yanı sıra, dahili işlemleri de örgütsel yöntemleri ve yönetim sistemleri açısından uluslararası bir denetim sürecinden geçmiştir. Yönteme yönelik bu sistemler şirketin tümüne uygulanmakta olup, profesyonel kalite yönetimi tarafından denetlenir.

promosyon power bank promosyon power bank promosyon promosyon promosyon power bank promosyon power bank